Tek Başına Bir Kombin Tesettür Elbiseler

0
623

Tesettür giyim denilince akla gelenlerin başında yer alan tesettür elbiseler, en pratik giyim seçeneklerinden biri. Tek parça ile hem şık hem de rahat olabilirsiniz. Günlük bir tarz oluşturabileceğiniz gibi şık bir şekilde de kullanabilirsiniz. Saten ya da ipek bir baş örtüsü, şık ayakkabılar ve çantalar ile oldukça uyumlu olabilir. Elbise modelleri uzun ve belden sonrası bol olacak şekildedir. Tabii alternatif olarak farklı model ve seçeneklere de sahip.

 Bordo Çiçekli Fırfırlı Elbise

Size En Uygun Tesettür Elbise Modelleri

Elbiselerin, birbirinden farklı kumaş, desen, tasarım ve renkte seçenekleri bulunuyor. Toz pembeden turkuaza kadar birçok renkte uzun elbise modelleri bulunuyor. Bununla beraber, pileli, kloş, kemerli, kalem, fırfırlı, dantelli gibi birçok alternatifi de mevcut. Kolları nakışlı, dantelli, pelerinli ve prenses kol şeklinde birçok elbise modeli de bulunuyor. Bazı tesettür elbise modellerinin yanında ona uygun ya da aynı renklerde eşarp seçenekleri de oluyor. Dilerseniz bu şekilde set gibi de satın alabiliyorsunuz.

 Ekru Güpür Elbise

Tesettür Elbisenizle Uyumlu Eşarplar

Bahsettiğimiz gibi bazı mağazalarda tesettür elbise ile beraber eşarpların da aynı deseni olsa da bu her yerde olmayabiliyor. Ya da kendi tarzınızı yaratmak isteyebilirsiniz. Bunun için de tesettür elbisenizle en uyumlu eşarbı bulmanı gerekiyor. Elbise modelleri abiye rengine, desenine göre ayrılıyor. Siz de bunları göz önünde bulundurarak sade bir baş örtüsü seçebilir. Ya da sade bir elbiseniz varsa daha desenli bir eşarp kullanabilirsiniz. Elbisenizin kumaşına göre, eşarp seçmeniz de en önemli konulardan biri.

 Siyah Antrasit Örme Elbise

Hem Günlük Hem de Şık: Tesettür Elbiseler

Elbiseler, ayakkabı, çanta, dış giyim seçenekleri ile beraber daha farklı bir kalıba girebilir. Şık bir kaşe palto, güzel bir ayakkabı ve eşarp ile beraber, penye elbisenizi dahi şık bir görünüme dahil edebilirsiniz. Ya da tam tersini yaparak daha günlük ve spor bir tarz elde edebilirsiniz. Bununla beraber, elbise modelleri genç, orta yaşlı vs fark etmeksizin her yaşa gidebilecek nitelikte bir üründür. Bu yüzden yaşınıza ve gideceğiniz ortama göre kombinlediğiniz sürece şık olacağınızı garanti edebiliriz.

BiBashka.com.tr’den alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here