Tanga ile Kendinizi Şımartın

0
329

Tanga Nedir ?

Tanga, tek cümle ile kısaca özetlemek gerekirse günümüz seksi kadınlarının giydiği iç çamaşır modelidir. Hatta ve hatta iç giyim ürünlerinin en dikkat çekici, en tahrik edici modeli de diyebiliriz. Bu özellikleri sayesinde gündelik yaşamda olduğu kadar cinsel yaşamda da çok büyük bir yer tutmaktadır.

Tanga Hangi Amaçlar İçin Kullanılır ?

Seksiliği bir kenara bırakacak olursak tanga daha çok rahat, özgür hareket etmek için kullanılır. Etek veya pantolon altında da iç çamaşırı çizgileri belirli olmasın diye de çok sık kullanılmaktadır.

G-String ile Tanga Aynı Anlamamı Gelmektedir ?

G-string ile tanga günümüz konuşma dilinde çok sık şekilde karıştırılmaktadır. Benzer yönleri olsa da kesinlikle birbirlerine karıştırılmaması gereken 2 farklı türdür.

G-string tamamen ip şeklinde üretilir ve poponun içersine tamamen oturur. Tanga ise vücuda yapışır, poponun içerisine girer fakat üst kısmı ve kumaşı bariz şekilde ipten daha kalındır.

Tanga konusunda bilgi edindikten ve benzer iki tür arasındaki farkı da kavradıktan sonra yapılacak ilk iş hangi türün bizim ihtiyacımız, isteğimiz olduğuna karar vermek olacaktır. Sonrasında ise hiç vakit kaybetmeden tanga modelleri arasından zevkimize uygun olanı seçip sipariş oluşturmalıyız.

Aman dikkat !!! iç giyim alışverişi yaparken satın alacağınız websitenin hijyen konusunda hassas davrandığına dikkat edin. Malum ürün özel bölgelere direk temas ettiği için tavsiyemiz kullanmadan önce mutlaka ama mutlaka yıkamanızdır.

Paylaş
Önceki İçerikAmigurumi erkek bebek
Sonraki İçerikTürkiye iç giyim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here