Sözlük sitesi nasıl kurulur?

0
467

Eğer bu sorunun cevabını arıyorsanız bu yazımız size göre. Sözlük sitesi açmak aslında sanıldığı kadar zor bir iş değil. Kendinize ait bir alan adınız ve hostinginiz varsa piyasada bulunan ücretli/ücretsiz scriptleri alarak sözlük sitesi kurabilirsiniz. Eğer iyi bir proje yapmak istiyorsanız bunun için ufakta olsa bütçe ayırmanız gerekiyor. Sözlük sitesi açmak için bir yazılımcı ile anlaşıp sadece size ait bir sözlük yazılımı hazırlatabilirsiniz. Fakat bu çok maliyetli bir iş olacaktır. Bunun yerine piyasada bu işi ücretli olarak bir çok kişiye sağlayan yazılım firmalarından birini tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem düşük bütçeli hem kaliteli bir iş yapmış olursunuz.

Son zamanların popüler yazılım firmalarından Sonkod’un geliştirmiş olduğu sonkod sözlük scripti ile sizde sözlük sitesi açabilirsiniz. Sözlük sitesi açmak istiyorsanız sonkod ekibi ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Tek yapmanız gereken sözlük scriptini satın almak. Kurulumu ve ayarlamaları yapıp size sözlük sitenizi aynı gün içerisinde teslim ediyor. Aynı gün içinde sözlük sitenizi kullanmaya başlıyorsunuz.

Sözlük sitesi kurmak istiyorum diyorsanız ücretsiz yazılımları tercih etmenizi önermiyoruz. Bu yazılımlar çok eski olduğu gibi güvenlik açıklarıda bulundurmakta. Ekşi sözlük tarzı sözlük sitesi açmak istiyorsanız, sözlük sitesi nasıl kurulur merak ediyorsanız, sözlük sitesi açmak gibi konularla ilgileniyorsanız sonkod sözlük scriptini tavsiye ediyoruz.

Firma ayrıca tüm müşterilerine sınırsız teknik destek ve güncelleme desteği veriyor. Yazımızda belirttiğimiz gibi sizin tek yapmanız gereken sözlük sitenizi kullanmak, geri kalan tüm işleri sonkod ekibi hallediyor. Sitenize yapılan saldırılar, sitenizde oluşan problemler, web sitenizin hacklenmesi gibi durumlarda sonkod ekibi 7/24 destek vermekte. Ücretsiz bir sözlük sitesi açmanın dezavantajlarından biriside bu tür problemlerle uğraşmaktır. Eğer yazılım bilginiz yoksa web sitenize gelen saldırılarda, web sitenizde oluşan hatalarda teknik destek alma şansınız yoktur. Bu yüzden ücretli hizmet sunan firmaları tercih etmeniz sizin için en iyisi olacaktır.

Sonkod ekibi ile iletişime geçmek istiyorsanız web sitelerini ziyaret edin. Canlı destek hattından günün her saati aklınızdaki soruları sorabilirsiniz.

Sözlük scriptini incelemek için canlı olarak şu demo sayfasına bakabilirsiniz:

http://sozluk.sonkod.com/
Demo kullanıcı adı: demo
Demo parola: demo

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here