Şık Mutfak Önlükleri ile Mutfaklarınızın Prensesi Olun

0
337

Profesyonel Aşçılığa İlk Adımı Sizde Atın

Ev hanımları günün büyük bir bölümünü mutfaklarda geçirmektedir. Yemek hazırlığının yanı sıra kendileri için özel olan bu bölümde çeşitli işler yapmaktadır. Mutfaklarda yapılan işlemler sırasında günlük kıyafetlerin kirlenmemesi veya herhangi bir şekilde yemek lekesi bulaşmaması için kullanılabilecek en doğru eşyalar arasında mutfak önlükleri ilk sırada gelir. Bu ürünler hanımlarımıza büyük kolaylık sağlarken aynı zamanda onlara farklı bir hava katmaktadır. Yeni tasarlanan ve mutfakları süsleyen önlükler adeta hanımları profesyonel aşçı pozisyonuna sokan bir görsellikleri bulunmaktadır. Birbirinden şık ve renkli tasarımları sayesinde mutfaklarda kullanılan her türlü eşyayla da güzel bir kombin hazırlanmasına yardımcı olmaktadır.

Bahar Temalı Mutfak Önlüğü

Birbirinden Şık ve Gösterişli Mutfak Önlükleri

Mutfaklarda kullanılan önlükler tek parça halinde tasarlandığı gibi aynı zamanda 5 parçaya kadar farklılık gösteren çeşitlere sahiptir. Şık mutfak önlükleri görsel tasarımlarının yanı sıra aynı zamanda önlüğü tamamlayıcı diğer ürünler sayesinde tam birtakım haline gelmektedir. Mutfakların vazgeçilmez parçaları haline gelen önlükler; eldiven, şapka, tutaç, havlu ve önlükten oluşan 5 parçaya sahiptir. Eldiven ve tutaçlar günlük yemek hazırlığı sırasında ocak üzerinde yer alan çaydanlık ve tencerelerin tutulmasında kolaylık sağlamaktadır. Takımın içerisinde yer alan ve hanımların en büyük yardımcılarından biri de havludur. Önlükle birlikte ilişkilendirilerek tasarlanan havlular düğmeli veya çıtçıtlı olarak önlüğün ön bölümüne yerleştirilmektedir. Takımın en özel parçası şüphesiz şapkalardır. Bununda sebebi kendini mutfakta profesyonel bir aşçı olarak görmek isteyen hanımlarımızın en büyük destekçisi şapkalardır.

K. Pıtırcık - 5 Parça Önlük Takımı

Mutfak Önlüğü Fiyatları

Ev hanımlarının mutfaklardaki en büyük yardımcılarından biri olan mutfak önlüğü tek parça halinde satışa sunulduğu gibi aynı zamanda takım olarak da satışa sunulmaktadır. Canlı renkleri ve özel tasarımlarıyla sinay.com.tr markası tarafından sizlere ulaştırılan önlükler 19 TL’den başlayan fiyatlarla 30 TL’ye kadar çıkmaktadır. Tek parça halinde satılan ürünlerin fiyatları taban fiyattan satışa sunulurken 5 parçadan oluşan önlük takımları tavan fiyatlardan satışa sunulmaktadır. Kolayca yıkanıp temizlenebilen bu ürünleri platform üzerinden sipariş verebildiğiniz gibi aynı zamanda taksitli olarak da satın alabilir ve kapınıza kadar getirilmesini sağlayabilirsiniz.

K. Pıtırcık Önlük Takımı

Kaynak : Sinay.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here