Ne Zaman Anne Olurum?

0
460

Her çift ne zaman anne veya ne zaman baba olacağı hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Bu konu da oldukça farklı yorumlar bulunmakta. Bir bebek ortalama 9 ay da dünyaya gelmektedir. Fakat 9 ayın her ayı ve günü aynı gün sayısı olmadığı için toplamda 40 hafta olarak adlandırılmaktadır.
Bunu belirlemek için son regl tarihini bilmeniz gerekmektedir. Bebeğiniz ne zaman doğacak bilmeniz çok kolay. Bunun için sadece tek yapmanız gereken google arama motoruna girerek gebelik haftası hesaplama yazmanız, bu konu da sizin önünüze bir çok site çıkacaktır. Bu sitelerden herhangi biri ile bu konu da yardım alabilirsiniz. Ama bugün size bir site hakkında bilgi vermek istiyorum. Bu site de bu konu hakkında çok rahat bir şekilde hesaplama yapabilirsiniz. Sadece bebek doğum tarihi hesaplama ve buna benzer hesaplar için yapılmış olan site de son adet tarihinizi yazmanız halinde bebeğinizin ne zaman dünya ya geleceği hakkında bilgi verecektir.
Hamile kaldıktan sonra kaç aylık hamileyim sorusunun cevabını bu site de öğrenebilirsiniz. Bu site de bebeğiniz ve bebeğinizin doğumu ile ilgili bilgiler edinebilir ve bebeğin yanınıza geleceği zaman hakkında net bilgi sahibi olabilirsiniz. Bir bebek kaç aylık doğar diyor iseniz bu konu da bilgi verelim, bir bebek minimum 36 haftalık doğar tabi erken doğumlarda ise 7 aylık bebeklerde mevcuttur. Fakat bu bebekler küvezde durmaktadır bir süre.
Hamilelik zamanında www.gebelikhaftasihesaplama.net sitesine girerek bebeğinizin kaç aylık, kaç haftalık olduğunu öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here