Kol lazer epilasyon da artık acı yok

0
392

Lazer epilasyon artık oldukça yaygın bir hale geldi ve tüylerinden kurtulmak isteyen birçok kadın ve erkek lazer epilasyon ile sonuçlar almaya başladı. Elbette tercih yaparken çok dikkatli olmak gerekiyor çünkü her lazerin başarılı olmayacağını bilmeli ve hatta zararlı sonuçlar doğuracağını öğrenmelisiniz. Bu alanda son teknoloji ve yılların markasınınolması çok önemli. Bu anlamda dünyanın tercih ettiği marka olan Soprano Ice cihazı ile korkularınızı yenecek ve kendinizi güvenli ellere teslim ediyor olacaksınız.

Lazer epilasyon ne kadar sürüyor?

Alma Lasers markası 2009 yılında sizlere ütüleme lazer sistemini çıkarmış ve 2014 yılından bu yana da Buz lazer teknolojisini Soprano Ice cihazı ile birleştirerek başarılı sonuçları sizlere sunmayı başarmıştır. Bu teknikler ile de lazer epilasyon artık komple vücut olarak dahi 35 dakika gibi bir sürede sonuçlanıyor. Bu hem yoğun olarak çalışan klinikler için daha verimli oluyor hem de zamanı kıymetli müşteriler için de kısa sürede sonuç alınmasına katkı sağlıyor. Dolayısı ile de lazer epilasyon artık sizlere en konforlu halleri ile sunuluyor.

Kollarda ki tüyler de lazer ile alınabilir mi?

Kol lazer epilasyon da en çok kadınların tercih ettiği bir uygulamadır. Eğer çok sarışın değilseniz kollarınızda ki tüyler sizleri rahatsız edebilir. Bazen rengin koyu olması, bazen sarı renkte olsa bile uzunluklarının sizi rahatsız etmesi nedeni ile kol lazer epilasyonu talep edebilirsiniz.

Sadece kol lazeri yapılabilir mi?

Buz Lazer uygulamasında illa komple vücut olmak zorunda değilsiniz. Dilerseniz sadece kol lazer epilasyon hizmeti de alabilirsiniz. Tabi tek bölge olduğu için çok daha kısa bir sürede hemen işleminiz bitiyor olacaktır. Toplamında kişiye göre değişiyor olsa da 6 seans gibi bir süreçte artık etki görülmüş olunuyor ve istenilen görüntü yakalanıyor. Sizler de en yakın Buz Lazer kliniğini öğrenmek için http://www.buzlazer.com adresinden bilgi alabilir ve tüm detayları öğrenebilirsiniz. İsterseniz var olan kampanyalar hakkında da kliniklerden detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here