Kızlık Zarı Diktirme nedir?

0
435

Kızlık Zarı Diktirme Ankara, İzmir, İstanbul ve diğer tüm il ve ilçelerimizde yer alan donanımlı hastanelerde ve özel kliniklerde uzman hekimler tarafından kolaylıkla yapılabilmektedir. Burada önemli olan en önemli detay alanında uzman olan bir estetik cerrah ile bu uygulamanın yapılıyor olmasıdır. Aksi halde kolay görünen bu operasyonlarda istenmeyen komplikasyonlar meydana gelebilmektedir.

Kızlık zarı nedir?

Kızlık zarı yani tıp dilinde bilinen bir diğer ismi ile “hymen”; kişilerin vajina girişinden yaklaşık 1 cm içeride yer almaktadır ve vajina girişini çevrelemektedir. Kızlık zarı aslında benzetmek gerekirse de kulak zarı gibi tam kapalı bir yapı değildir, adet kanının akması ve diğer salgıların kolaylıkla dışarı atılması için zarın ortasında bir boşluk bulunmaktadır. Tüm bu bilgilerin dışında yine bilinmesi gereken bir konu da kızlık zarında damarların yer almadığıdır. Dolayısı ile bazı kişilerde bekaret bozulma esnasında kanama meydana gelmeyebilmekedir.

Annüler (halka şeklinde) Kızlık Zarı nedir?

Halka şeklinde olan kızlık zarı genellikle en sık karşılaşılan kızlık zarı tipidir ve yapılan muayenelerde halka şeklinde bir yapı olarak gözlemlenir.

Bu tip kızlık zarına sahip olan kadınlarda, kızlık zarı dikimi sonuçları son derece başarılı sonuçlar verir.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır hangi teknikler kullanılır?

Kızlık Zarı Diktirme Ankara kliniğimizde 2 farklı teknik ile gerçekleşetirilmektedir. Bunlardan ilki en çok tercih edilen kısa süreli uygulamadır. Diğeri ise kalıcı olarak bilinen flep yöntemi ile yapılan uygulamadır. Kısa süreli yapılan kızlık zarı diktirme Ankara kliniğimizde oldukça tercih edilmekle birlikte, evlenmeden yaklaşık 1 hafta öncesinde yapılması gereken uygulamalardan biridir. Tabi ki bu süreç içerisinde cinsel ilişkiden kaçınmak gerekmektedir. Yoksa tekrar bir operasyon gerekebilmektedir.

Her iki teknik sonucunda da bekaret bozulma anında kanama meydana gelecektir ve uygulamanın yapıldığı kesinlikle partneriniz tarafından anlaşılmayacaktır. Bu nedenle de güvenle kızlık zarı onarımı uygulamasını kliniğimizde uzman doktorumuz Uzay Yıldırım ve ekibine yaptırabilirsiniz. Tüm detaylar ve sizler de Kızlık Zarı Diktirme Ankara kliniğimiz hakkında tüm bilgilere www.uzayyildirim.com internet sayfamızdan erişebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here