Kız ve Erkek İsimleri

0
389

İsimler, insanların bebeklik başlangıcından hayatlarının sonlarına kadar kişilerin nüfus cüzdanlarında yer almasıyla oldukça kocaman bir öneme taşımaktadır. Son yıllarda isimler ve kişilik oluşumuna etkileri hakkında aramalar sonunda, ismin anlamı çok daha detaylı olarak irdelenmiştir. Dinimiz açısından da bebek isimleri koyulurken güzel olması ve kuran’da geçmesi istenmiştir. Bu noktada büyük öneme sahip olan isimler, hayatları boyunca kişilerin üstünde olacaklarından özen gösterilmesi gereken konudur. Bebeğine isim koyma konusunda kararsızlık durumuna düşen veya farklı isim alternatifi arayan kişiler için bu sitemiz doğru bir tercihiniz olacaktır. Yüzlerce farklı ismin arasında alfabetik kategorilere ayrılmasıyla, her tipten bebek isimleri bulamak oldukça kolay ve kullanışlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

En güzel isimleri bulmak için, siteye giren ziyaretçiler kategorilere ayrılmış şekilde olan alfabetik isimleri göreme olanağı sunulmuştur. Erkek isimleri, kız isimleri ve hem erkeğe konulan hem de kızlar için uygun olan isimler olarak ayrılmış kategoriler ile en güzel isimler bulunabilmektedir. Anne babaların bir diğer takıldıkları noktada ismin annemi yoksa babamı koysun tartışması doğurmaktadır. Bu durumda çift isimler olarak da bulabileceğiniz isimler sayesinde gelişmiş bir isim yelpazesi sunan web sitede ayrıca ana sayfa kısmında bulunan arama kutusu sayesinde isim arayabilmekte mümkün olabilmektedir. Her isime ait ayrı bir sayfa bulunmakla birlikte, ismin anlamını görebilmeniz de mümkün olmaktadır. İsimler, web sitesi içerisinde harflere göre de ayrılmıştır. İsteyenler için harflerden istediğiniz isimlere ulaşmanızda kolaylık sağlanması avantajı da sunulmuştur.

Rastgele bir isim arayanlar için ne çıkarsa bahtımıza diyerek her gün değişmekte olan günün ismi değerlendirilebilmektedir. Tıkladığınız isimler içinde ismi beğen ve beğenme gibi oylamada mevcuttur. Butonlar sayesinde web sitesine girenlere sunulan bu özellikle, en beğenilen isimler de sırasıyla listelenmektedir. En çok beğenilen popüler isimler kısmı da sitede  en çok bakılan isimleri listelemektedir. Bu popüler isimler arasından yapabileceğiniz tercihle birlikte en güzel bebek isimleri arasından tercihinizi verebilmeniz mümkündür.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here