Kadınlar Meme Dikleştirme Erkekler Saç Ekimini Tercih Ediyor

0
561

Sosyal hayatınızı ve ilişkilerinizi büyük ölçüde etkileyen sorunlardan bir tanesi de kesinlikle kelliktir… Saç dökülmeleri ile birlikte başlayan süreç ya da genetik sorunlar nedeniyle meydana gelen bu sorundan sizler de saç ekimi operasyonu ile sorunsuz bir şekilde kurtulabiliyor ve doğal saçlarınıza kavuşabiliyorsunuz.
2016 yılında en çok tercih edilen estetik türlerini sizler için derledik. Slim Fit Estetik Merkezinin verilerine göre geçtiğimiz yıl erkekler saç ekimi kadınlar ise meme estetiğine büyük ilgi göstermiş durumdalar. Şimdi bu iki estetik türü hakkında detaylı bilgiler verelim

Görsel olarak sizleri tatmin edecek bir çalışma yapılıyor ve Fue tekniği ile birlikte vücudun belli bir bölgesinden sağlıklı kıl kökleri alınarak baş bölgesine ilave ediliyor. Bunun incelemesi uzmanlar tarafından yapılıyor ve sağlıklı kıl kökleri ile birlikte saç üretimine geçiliyor. Fue tekniğinin de kendi içinde farklı yöntemleri yer alıyor ve bu da sizlere bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

Saç ekimi operasyonu ile birlikte sizler de sosyal hayata daha kısa sürede adapte olabilecek ve ilişkilerinizi yeniden düzenleyebileceksiniz. 2000 liradan başlayıp 10.000 liraya kadar yükselen rakamlar karşınıza çıkıyor ancak net bir rakam vermek ne yazık ki doğru olmayacaktır çünkü uygulanan yöntem ve seans sayısına bağlı olarak bu fiyatlar değişiklik gösterebiliyor.

Meme Dikleştirme Hakkında Merak Edilenler

Kadınların güzelliğini göstermesi için göğüslerin ideal ölçüde olması oldukça önemlidir. Çünkü göğüsler bir kadında dişiliği ve çekiciliği sembol etmektedir. Hal böyle olunca da memelerin dik ve ideal ölçüde olması için çeşitli operasyonlar yapılmaktadır. Bu cerrahi müdahalelerden birisi ise göğüs dikleştirme işlemidir.

Göğüs Dikleştirme Nedir?

Normal şartlardan göğüslerinizi dikleştirmek ve büyütmek çok fazla mümkün olmamaktadır. Zaman zaman yöntemler denense de bu yol oldukça uzun ve zahmetlidir. Meme dikleştirme ise oldukça kolay, güvenilir bir yöntemdir. Estetik cerrahına başvuru yaparak bu konuda bilgi almak mümkündür. İstediğiniz meme görünümüne ve ölçülerine bu yöntem ile ulaşabilirsiniz.

Meme Dikleştirme Zararlı Mıdır?

Her cerrahi müdahale gibi meme estetiğinin de bazı riskleri bulunmaktadır. Ancak bu riskler oldukça basittir. Ciddi ya da önemli sorunlara yol açmamaktadır. Ameliyat sonrası oluşan hafif ağrı bunlardan bazılarıdır.

Meme Dikleştirme Pahalı Mı?

Günümüzde estetik ameliyatını yapan kişi sayısı ve makine imkanları da artmıştır. Bu da meme estetiği konusundaki ücretlerin düşmesine neden olmuştur. Aşırı derece pahalı bir cerrahi müdahale türü değildir.

Paylaş
Önceki İçerikGüneş çarpması
Sonraki İçerikSaç Ekimi Ankara

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here