Her Eve Yakışacak Bu Masa Örtüleri Tam Sizlik

0
292

Ev Dekorasyonunda Farklılık Arayanlara

Dekorasyona meraklı kişiler sürekli olarak evlerinde farklılık ve yenilik aramaktadırlar. Her ne kadar bu işlemler birer bütçeyle gerçekleştirilmiş olsa da evin içinde yer alan büyük parçalı eşyaları yenisiyle değiştirmeye gerek kalmadan da yapılabilir. Nasıl mı? Evimizin en güzel köşelerinde yer alan masalarımızı dekorasyonda aksesuar grubunda yer alan masa örtüleriyle gerçekleştirebilirsiniz. Şıklığı ve görsel tasarımları itibariyle adeta evinize yenilik kazandıracak olan bu ürünler ister yemek odalarındaki isterseniz de mutfaklarda yer alan masalarınızın üzerinde kullanabilirsiniz. Mutfak masaları daha çok günlük kullanıma elverişli olduğu için burada kullanılacak olan örtüler canlı renklere ve mutfak aksesuarlarıyla kombin oluşturabilecek şekilde olmalıdır.

Faraza M11 Dekoratif Etnik Desenli Masa Örtüsü 140x180 cm

Evinize Konuk Olan Misafirlerinize Hoş Sürprizler Hazırlayın

Çat kapı gelen veya eve davet edilen misafirlere güzel bir yemek sunumu yapmayı herkes ister. Yemek odalarında yer alan masalar büyüklükleri ve birçok kişiyi aynı anda bir arada buluşturduğu için her zaman özel olmuştur. Bu masalarda kullanılacak olan masa örtüsü de konuklara ve misafirlere özel olması gerekmektedir. Özel olarak hazırlanan yemeğin konuklara tattırılması kadar aynı zamanda masada yapılacak sunumda bir o kadar önemlidir. Yemeğin sunumunda kullanılan yemek takımları, çatal-bıçak-kaşık takımları ve diğer aksesuarlardır. Bu unsurları bir araya getiren ve yemeğin sunumunda en büyük rolü üstlenense yemek masasında kullanılan örtülerdir. Bu örtüler diğer masa aksesuarlarının yanı sıra yemek odalarına özel olarak hazırlanmış ve ince işçilikle tasarlanmıştır. Tek parça halinde satılan bu ürünler ayrıca 20-30 parçaya kadar çıkan takımları da bulunmaktadır.

Faraza M12 Dekoratif Çiçek Desenli Masa Örtüsü 140x180 cm

Yemek Masası Örtüleri Sinay Farkıyla

Uzun yıllar içinde yer aldığı tekstil sektöründeki tecrübelerini ve birikimlerini artık dijital platformlara yansıtan sinay.com.tr üzerinden hizmet vermeye başlamıştır. Ev tekstilinde kullanılan birçok ürünü kendi bünyesinde barındıran marka trend masa örtüleri başta olmak üzere birçok ürünün yeni versiyonlarını her yıl düzenli olarak ürün kataloglarında yayınlamaktadır. Markanın sahip olduğu ürün grubunda yer alan ve ev hanımlarının en nadide parçalarından biri olarak örtüler yemek masalarının vazgeçilmez baş taçlarıdır. Tek parça halinde satışa sunduğu ürünlerin yanı sıra 26 parçadan oluşan yemek takımlarını da markanın internet sitesi üzerinde bulabilirsiniz.

Faraza M13 Dekoratif Çiçek Desenli Masa Örtüsü 140x180 cm

Bu yazı ve ürünler Sinay.com.tr’den alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here