Düğün Paketleri

0
463

Sezon sonuna geldiğimiz günlerde evlilik planları yapan çiftlerin hem uygun bütçeli bir düğün yapmak hem de fazla alışveriş için süre kaybetmemek için tercihleri arasında genelde firmaların sunmuş oldukları düğün paketleri kampanyaları ilk sırada gelmektedir.  Sizler için bu yazımızda düğün paketi seçimi yaparken nelere dikkat etmeli ve hangi firmalardan almalı konusunda faydalı olacağına inandığımız bilgileri sizlerle paylaştık.

Düğün Paketi Seçimi

Paket seçimi yaparken firmaların çok farklı seçenekleri olduğu için sadece toplam fiyat üzerinden değerlendirme yapılmaması gerekmektedir. Çünkü firmaların sunmuş oldukları düğün paketlerinin kapsamları farklı ürünlerden oluşabilmektedir. Kesinlikle aynı içerikteki ürünlerin oluştuğu paketleri değerlendirmeniz doğru bir karar olacaktır.

Düğün Paketi Alırken Nelere Dikkat Etmeli

  • Evinizde yeni dekorasyon fikirleri kapsamında bir yerleştirme düşünüyorsanız mobilyalarınızı buna göre pakete ekletmeniz gerekir. Firmalar son dönemlerde düğün paketlerinin fiyatlarının cazip hale getiriyor fakat satamadıklaı serilerin ürünlerini koyduğu görülmektedr.
  • Paket kapsamında beyaz eşya olacak ise tasaruflu ürünlerin olduğuna dikkat edilmesi gerekir.
  • Kurulum ve nakliye hizmetinin ücretsiz olup olmadığına ya da ücreti konusunda ilk sırada pazarlık yapılmalıdır. Ne yazık ki bazı firmalar kurulum ve nakliye ücreti konusunu alışveriş tamamlandıkan sonra sizlere bildirmektedir.
  • Eşyaların sağlamlığı konusunda çok detaylı bir yazı hazırlamak gerekecektir. Fakat marka seçimi yapmadan önce kesinlikle firma hakkında şikayet olup olmadığını internette güzel bir araştırma yapmanız tavsiye ediyoruz. Alacağınız düğün paketi fiyatı uygun olabilir ama uzun sürelerde dayanmayacak ise fiyat performans kriteri düşünüldüğünde doğru bir karar olmamış olacaktır.

Aslında düğün paketleri konusu kısa bir yazı ile anlatılacak bir başlık olmadığının farkındayız fakat en azından bu konuda araştırma yapanların daha titiz bir seçim yapması gerektiğinin vurgusunu yaptığına inanıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here