Botoks ve dudak dolgusu işlemleri!

0
364

Botoks uygulaması son yıllarda kozmetik alanda oldukça sık bir şekilde kullanılmakta ve bunun yanı sıra terleme ve migren tedavisinde de oldukça etkili rol oynamaktadır. Doktor Mustafa Karataş ve ekibi alanında son derece donanımlı kişiler olup, uzun senelerden beri medikal estetik alanında hastalara güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Botoks Nişantaşı etken maddesi aslında bir bakteri olmakla birlikte, söylentilerin de eskiden beri dillerde dolaştığı gibi kesinlikle bir yılan zehri değildir ve sağlık açısından herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Üstelik tecrübeli ellerde ve gerekli şartların sunulduğu klinik ve hastane ortamlarında uygulandığı takdirde botoks Nişantaşı uygulaması kişiler üzerinde hafif kızarıklık dışında bir yan etkiye de sahip değildir.

Botox Fiyatları ise yine botoks maddesinin markasına ve hekimlerin uygulama şekillerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Örnek vermek gerekirse her bir botoks maddesi markası ne olursa olsun içerisinde 100 veya 200 ünite “Clostridium botulinum toxin type A” içermektedir. Ancak bazı merdiven altı merkezler maddenin içerisinden çalarak çok daha yüksek fiyatlara kalitesiz hizmetler ve en önemlisi de sağlıksız hizmetler verebilmektedir. Bu nedenle de botoks uygulamalarını mutlaka uzman hekimlere yaptırmak en doğru olan tercihlerdendir. Sizler de kaliteli uygulama ve botox fiyatları hakkında gerçekten doğru bir hizmet almak için mutlaka klinik ve hastanelere danışmalısınız.

Dudak Dolgusu Fiyatı da tıpkı botox uygulamalarında olduğu gibi hastaların uygulama yapılacak olan alanlarının büyüklüğüne ve nedenlerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle de dudak dolgusu fiyatı her klinikte, her muayenehanede ve her hastanede farklı fiyatlara sahiptir.

Dudak dolgusu nasıl uygulanır?

Dudak dolgusu fiyatı ne olursa olsun uygulama teknikleri her merkezde aynıdır ve son derece kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Oldukça ince uçlu iğneler ile gerçekleştirilen dudak dolgu uygulaması öncesinde ağrı ve acı hissinin en aza indirilmesi için özel kremler kullanılmakta ve ardından uygulamaya başlanılabilmektedir. Detaylı bilgi ve randevu için ise hemen www.drmustafakaratas.com’u ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here