Abiye Elbise Modelleri 2018

0
688

Moda bayanlar için her şeydir. Sürekli güncellenen moda bayanlar tarafından dikkatli bir şekilde takip edilmektedir. Tabi bu takip etmeyi kolaylaştırmak için aracıları kullanmaktadırlar. Burada biz yani Modaezgi.com devreye giriyor. Sürekli güncellenen yazılarıyla, özgün ve kurumsal tema ve logosuyla sektörde öncü markalardan biri haline gelmek için hızlı bir şekilde yoluna devam etmektedir. Uzman kadrosuyla,  bayan yazarlarıyla derdinize ortak oluyor ve çözüme kavuşturuyoruz. Modaezgi.com’da yer alan tüm içerikler özgün bir şekilde, kendine has üslubuyla yazılmaktadır. Bugün sizlere 2018’e damga vuracak olan abiye elbise modellerini, prenses gelinlik modellerini ve sefamerve tunik modellerini inceleyeceğiz.

Abiye Elbise Modelleri 2018

Bayanlar tarafından sıklıkla giyilen ve özel günlerin vazgeçilmez kıyafeti abiye elbise modelleri 2018 bu seneye damga vuracak gibi duruyor. Tasarımcılar ve stilistler tarafından özenerek hazırlanıyor ve şu sıralar bayanlar tarafından oldukça ilgi ile karşılanıyor. Bu sene genel olarak tüm kıyafet modellerinde koyu tonları hakim olduğu için abiye elbise modelleri 2018 yine koyu tonları tercih edilmiş. Abiye elbiseler özel günlerde giyildiği için, saks mavisi, kırmızı, siyah gibi renkler tercih edilmiş. Bir başka tasarım harikası da bayanlar tarafından beğenilen derin yırtmaç ve dekolteler. Sırt ve göğüs dekolteleri ilgi ile karşılanıyor. Ayrıca abiye elbise modellerinde taş, pul, zincir gibi aksesuarlar eklenerek abiye elbiselere ayrı bir hava katılmış.

abiye elbise modelleri 2018

2018 Prenses Gelinlik Modelleri

Malum düğün sezonu yaklaşıyor. Gelin adaylarını da gelinlik telaşı sarmış durumda. Şahsi fikrim olarak söylüyorum bu senenin gelinlik modelleri yaza damga vuracak gibi duruyor. Özellikle 2018 prenses gelinlik modelleri hakkında söylüyorum bu fikrimi. Çünkü bir gelinlik bu kadar mı güzel olur. Evet olur 2018 prenses gelinlik modelleri tam bir tasarım harikası olmuş. Kayık yaka prenses gelinlikler damga vuracak gibi duruyor. 2018 prenses gelinlik modellerine en güzel saç modeli ise topuzdur. Eğer prenses gelinlik alacaksanız saçınız da topuz yapmanızı mutlaka öneririm.

Prenses Gelinlik Modelleri

Sefamerve Tunik Modelleri

Tesettürlü bayanlar tarafından bir başka ilgi gören kıyafet çeşidi de tuniktir. Tunikler yapıları gereği daha çok tesettürlü bayanlar tarafından tercih ediliyor. Türkiye’nin lider tesettür giyim satış markası Sefamerve’nin de tunik modelleri çok fazla rehavet görüyor. Sefamerve tunik modelleri hakkında her şeyi diğer yazılarda olduğu gibi Modaezgi.com’da bulabilirsiniz. Sefamerve tunik modellerinde genellikle koyu tonlar tercih edilmiş. Taş, pul, dantel, işleme ile de tasarımlara ayrı hava katılmış.

Sefamerve tunik modelleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here